خانهدستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه برش لیزر فایبر

این دستگاه ها تکنولوژی جدیدی از برش فلزات و حتی متریال های غیر فلزی هستند که تقریبا توانسته اند بسیاری از صنایع را متحول کنند. توجه داشته باشید که تا پیش از این برای برش فلزات از دستگاه های سنتی استفاده می شد و این کار سخت و سنگین بصورت دستی انجام می گرفت. همانطور که می دانید این دستگاه ها هم کار را زمان بر می کرد، هم هزینه بر و هم سخت تر. اما در مقابل این دستگاه ها باعث شدند که راندمان کار بسیار از قبل پیش بگیرد و در حقیقت کار را بسیار راحت تر کرده و کیفیت آن را بالا ببرد. به همین دلایل این دستگاه ها با سرعت بالایی در بسیاری از صنایع نفوذ پیدا کردند. در این مقاله نوین تاک تبریز با ما همراه باشید تا همه چیز را در خصوص دستگاه برش لیزر فایبر بازگو کنیم.

در خصوص برش فلزات سه تکنولوژی وجود دارد: فایبر (فلزی)، لیزر گازی (CO2) و لیزر حالت جامد (YAG، دیسک و فایبر). دقت داشته باشید که ما در این مقاله می خواهیم در خصوص لیزر حالت جامد و به ویژه لیزر فایبر(Fiber Laser) صحبت کنیم. از طرف دیگر دقت کنید که متریال این گونه دستگاه ها فقط فلز نیست و برای برش متریال های غیرفلزی نیز کاریرد دارد. همچنین اگر بخواهیم دسته بندی از دستگاه های برش غیرفلزی ارائه دهیم، باید به 3 مورد دستگاه برش لیزری کوچک، متوسط و بزرگ اشاره کنیم.

دستگاه برش لیزر فایبر چیست؟

این دستگاه ها از نور لیزر برای برش زدن فلزات و غیر فلزات استفاده می کنند که باعث می شود کار هم بسیار راحت تر و سریع تر انجام گیرد و هم از ظرافت و زیبایی فوق العاده ای برخوردار باشد. این دستگاه ها در واقع مشابه همان سیستم های لیزر CO2 می باشند. اما این دو نوع دستگاه با هم تفاوت هایی دارند و از جمله آنها می توان به میزان شدت نور تولید شده از هر یک و نحوه انتقال نور (انتقال پرتو) از منبع تغذیه به سر برش اشاره کرد.

دستگاه برش لیزر فایبر چیست

دستگاه برش لیزر فایبر

این دستگاه ها به چند دیود پمپ حالت – جامد مجهز هستند و در حین کار یک طول موج به اندازه 1 میکرون تولید می کنند که در مقایسه با دستگاه های قدیمی تر CO2 که 10 میکرون بود، بسیار کوتاه تر است. بعد از این پرتو می تواند بواسطه کابل فیبر نوری انعطاف پذیر به سر برش لیزری انتقال پیدا می کند. این در حالی است که برای دستگاه های CO2 به این صورت است که انتقال پرتوهای نور را از طریق آینه هایی انجام می دهد که در یک فاصله مشخص از یکدیگر نصب شده اند.

مزایای دستگاه برش لیزر فایبر چیست؟

این دستگاه ها مزایای بسیاری دارند. یکی از مزایای جالبی که این دستگاه ها دارند این است که انتشار نور آنها به محیط، برای محیط زیست از جهت حفاظت مفید است و طراحی این لیزرها نیز بسیار فشرده است. دقت داشته باشید که این لیزرها دارای ویژگی هایی از قبیل پهنای باند بزرگ بهره، دامنه تنظیم برای طول موج گسترده و ظرفیت تولید پالس های بسیار کوتاه است. همین لیزرها هم هستند که قدرت و کارایی زیادی برای برش فلزات دارند.

اگر متریال مورد استفاده این دستگاه ضخامت کمی داشته باشد، می تواند بسیار سریع برش بزند. در خصوص متریال های صیقلی و بازتابنده هم می توان گفت که آنها را به گونه ای برش می زنند که خطر انعکاس آن به دستگاه آسییب نمی زند. بنابراین فلزاتی همچون مس، برنج و آلومینیوم به راحتی بواسطه دستگاه های فایبر برش می خورند. اما در کنار تمام مواردی که گفته شد این دستگاه ها مزایای دیگری هم دارند که ذکر و توضیح آنها خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید.

خرید دستگاه برش لیزر فایبر

مزایای دستگاه برش لیزر فایبر

1- خسارت گرمایی به اشیا وارد نمی کند:

پرتویی که این دستگاه ها از خود ساطع می کنند، بسیار قدرتمند است. به گونه ای که می تواند متریال های سفت و سختی همچون فولاد را برش دهد! بیشتر از قدرتی که این پرتوها دارند، دقت عملی که در حین کار دارند، بسیار مدنظر است که باعث می شود کیفیت و ظرافت کار را به گونه ای بالا ببرند که محصول نهایی بسیار تمیز و زیبا باشد. به خاطر همین دقت عملی که این پرتوها دارند، دستگاه در حین برش به اطراف جسم آسیبی وارد نمی کند. این دقیقا همان چیزی است که بسیاری از صنایع به دنبال آن هستند. مثلا در صنعتی مانند الکترونیک پرتوها باید بر روی اندازه های بسیار کوچک کار کنند. در اینجاست که آسیب نزدن به اجزای ضروری دستگاه های الکترونیکی اهمیت پیدا می کند.

2- عملکرد عالی:

با توجه به مزایایی که برشمردیم بدیهی است که عملکرد این دستگاه ها نسبت به سایر دستگاه های پیشین بسیار برتر است. پرتویی که این دستگاه ها ساطع می کنند، به قدری دقیق و قدرتمند است. که دستاورد این مسئله علاوه بر مواردی که گفته شد، افزایش چگالی توان نیز هست که تمرکز کار را بسیار ارتقا می دهد. نتیجه تمامی این مسائل این هست که سرعت کار را در عین مصرف بسیار کم برق، به قدر قابل قبولی بالا می برد.

نحوه عملکرد دستگاه برش لیزر فایبر چگونه است؟

عملکرد این دستگاه اینگونه است که وقتی شما آن را روشن می کنید، یک فرمان برای تولید انرژی داده می شود که در محیط جامد جا می گیرد. عملکرد فرمان نیز به این صورت است که انرژی الکتریکی را به جایی می دهد که عناصر موردنظر در آن حضور دارند و این امر سبب می شود که اتم های موجود برانگیخته شده و در فضا آزاد بشوند. در حقیقت انرژی ساطع شده ای که اشعه لیزر را بوجود می آورد، از سوی همین اتم های آزاد شده تامین می شود.

خرید دستگاه برش لیزری

نحوه عملکرد دستگاه برش لیزر فایبر

اما در اینجا هنوز اشکالی وجود دارد و آن این که اشعه بدست آمده متمرکز نیست و بنابراین نمی تواند انرژی مورد نیاز برای برش فلز را تامین کند. بنابراین مهندسین طراح چاره ای که برای این موضوع اندیشیده اند، استفاده از فیبر نوری در دستگاه است. در حقیقت اشعه با کمک گرفتن از فیبر نوری در دستگاه متمرکز می شود. اگر کامل تر بخواهیم توضیح دهیم، در واقع فیبر نوری دو کارکرد دارد. اول اینکه در زمان روشن شدن دستگاه اشعه ای تولید می کند که منجر به تقویت کردن انرژی لیزر شده و آن را متمرکز می کند.

دیگر کاربرد آن همانطور که ذکر شد، این است که اشعه لیزر را در نقطه ای کوچک متمرکز کرده و سپس با قدرت آن را خارج می کند. این مسائل باعث می شود که کارایی دستگاه فایبر در برش و میزان اثرگذاری اشعه فایبر چند برابر شود. مزیتی که این دستگاه نسبت به دستگاه های قدیمی تر دارد این است که آینه و لامپ های پرمصرفی که در دستگاه های قدیمی تر وجود داشت، حذف شده و مهم تر و بهتر از همه اینکه سر و صدایی در حین کار هم ندارد و این عوامل در کنار هم باعث شده که صنعتگران این دستگاه را بسیار دوست داشته باشند.

با دستگاه برش لیزر فایبر چه مواد و متریالی را می توان برش داد؟

قدرت و کیفیت فوق العاده ای که این دستگاه ها دارند، باعث شده که انواع متریال فلزی یا غیر فلزی را بتوان با آنها برش داد. از جمله این متریال ها می توان به مواردی چون آهن، آلومینیوم، برنج، مس، ورق های استیل، گالوانیزه، ورق های سیاه، اسید شویی و ورق های روغنی و آجدار و رنگی اشاره کرد. همانطور که احتمالا می دانید، ورق های گالوانیزه رواج بسیاری در صنایع مختلف پیدا کرده اند و از همین رو دستگاه های فایبر در جهت برش این ورق ها کمک زیادی به صنایع مختلف کرده اند.

دقت داشته باشید که برش ورق های گالوانیزه از آن جهت اهمیت پیدا می کند که برش دادن آنها برای صنعتگران همواره بسیار مشکل بو ده است. مشکل بودن آن هم از این جهت بوده که روی این ورق ها با روی پوشانده شده است. یعنی چون با روکشی از فلز روی پوشانده شده اند، برش خوردن آنها سخت تر از حالت معمول است. این دستگاه ها می توانند ورق های گالوانیزه ای  را که ضخامت آنها بین 4 تا 6 میلی متر است، با کیفیت بالا برش دهند.

متریال دستگاه برش لیزر فایبر

با دستگاه برش لیزر فایبر چه مواد و متریالی را می توان برش داد

نکاتی در استفاده از دستگاه برش لیزر فایبر

برای استفاده از دستگاه برش لیزر فایبر یک سری نکات وجود دارد که باید حتما آنها را رعایت کنید:

 • با وجود اینکه این دستگاه ها در برش خیلی از متریال ها عالی عمل می کنند، در هنگام برش زدن یک متریال برای اولین بار با این دستگاه دقت کنید. چرا که این دستگاه ها به خاطر طول موج کوتاهی که دارند، نمی تواند اکریلیک یا پلی کربنات را برش دهد. بنابراین برای چوب و پارچه در موارد محدود استفاده می شود.
 • نکته ی دیگری که در برش مواد تعیین کننده است، ضخامت متریال است. خیلی بدیهی است که هر چه متریال مورد نظر کلفت تر و ضخیم تر باشد، به انرژی یا توان بیشتری برای برش زدن نیازمند است. دقت کنید که در این موارد بایستی از نصب هد برش لیزر فایبر، درست در کنار هد برش پلاسما کمک گرفت تا نتایج خوبی حاصل شود.
 • نکته آخر اینکه طول موجی که پرتو این دستگاه تولید می کند، 1 میکرون است و برای مراقبت از چشم در برابر آن خیلی راحت می توان اقدام نمود که از طریق قرنیه چشم به شبکیه می تواند منتقل شود. بنابراین به مراقبت نیاز دارد و آن اینکه خیلی راحت به کمک تجهیزات ایمنی و عینک می توان آن را حل کزد.

کاربرد دستگاه برش لیزر فایبر

این دستگاه ها همانطور که گفته شد، به علت دقت و سرعت بالایی که در حین کار دارند، به راحتی و به سرعت به اکثریت صنایع نفوذ پیدا کردند. اگر بخواهیم به مهم ترین موارد کاربرد این دستگاه ها اشاره کنیم، می توانیم از مواردی چون برش و حکاکی انواع ورق های فلزی مثل ورق های گالوانیزه و ورق های آجدار و روغنی نام ببریم. دقت کنید که ورق های گالوانیزه به خاطر روکش فلزی که از جنس روی دارند، برش دادن روی آنها بسیار دشوار است و در گذشته حکاکی کردن روی این ورق ها بسیار سخت و طاقت فرسا بود. دستگاه های فایبر به خاطر قدرت بالایی که در این زمینه دارند، می توانند به راحتی این کار را انجام  داده و حتی لوگوها و نشان های مورد نظر را به صورت عمیق روی آنها حکاکی کرد.

دستگاه فایبر در صنایع مختلف

کنده کاری روی فلز با دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه فایبر در صنایع مختلف

دستگاه های برش لیزری علاوه بر کاربرد وسیع در صنایع مختلف، در کسب و کارهای کوچک و حتی خانگی نیز به وفور به کار می روند. روش کار این دستگاه ها به گونه ایست که اشعه لیزر را بواسطه یک خروجی قوی بر جسم موردنظر می تاباند. در نتیجه این امر قسمتی از جسم موردنظر که نیاز است، حکاکی یا سوزانده می شود و در یک پروسه عالی نتیجه دلخواه بدست می آید. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم صنایع متنوعی در ساخت محصولات خود از این دستگاه ها استفاده می کنند. از جمله آنها می توان به مواردی چون صنایع هوافضا، صنایع ساختمانی، صنایع پزشکی، صنایع نظامی، صنایع مربوط به فیزیک و شیمی، آزمایشگاهی و پژوهشی، خودروسازی، ارتباطات و… اشاره کرد. ما در مقاله کاربرد دستگاه برش لیزری در صنایع مختلف به تفصیل به این موضوع پرداخته ایم.

در ادامه بخوانید : کاربرد دستگاه برش لیزری در صنایع مختلف

نوین تاک تبریز تنها فروشنده دستگاه های فایبر در شمالغرب کشور

نوین تاک تبریز تنها دفتر فروش دستگاه های برش لیزری نوین تاک در شمالغرب کشور است که خدمات خود را به استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و کردستان ارائه می دهد. مهم ترین هدفی که تیم مجرب نوین تاک در این راه دنبال می کند، اینست که دستگاه ها را با بهترین تیم پشتیبانی و کمترین قیمت در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند و بتواند تمامی مشکلات ارسال و تحویل کالا و نیز نصب و راه اندازی دستگاه ها را برای کارفرمایان حل نماید.

درباره نوین تاک تبریز

شرکت نوین تاک در سال 1384 قدم در عرصه تولید دستگاه برش لیزر فایبر و ماشین آلات صنعتی گذاشت و از آن موقع جهت ارتقای تولیدات خود و نیز خدمت به کارفرمایان در ارائه هر چه بهتر خدمات شان تلاش های بسیار کرده و در این مسیر به موفقیت های بسیاری رسیده است. توجه داشته باشید که دستگاه های برش لیزری به گونه ای هستند که هم در حین کار نیازی به گاز ندارند و هم برق مصرفی بسیار کمتری نسبت به دستگاه های پیشین دارند.

راهنمای خرید دستگاه برش لیزر

نوین تاک تبریز

لازم به توضیح است که ما در صفحه درباره ما به تفصیل بیشتری در خصوص تیم نوین تاک تبریز، سوابق و دستاوردها صحبت کرده ایم. با کلیک روی این صفحه اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید:

گروه نوین تاک تبریز

انواع دستگاه لیزر فلزات

 • دستگاه لیزر فلزات سری نوین مدل LF-E
 • دستگاه لیزر فلزات سری نوین مدل LF-H
 • دستگاه لیزر فلزات سری نوین مدل LF-EX
 • دستگاه لیزر فلزات سری نوین مدل LF-PE
 • دستگاه لیزر فلزات سری نوین مدل LF-ST

هر یک از این دستگاه ها در ویژگی هایی همچون توان، ابعاد و… متفاوت هستند. این دستگاه ها همچنین مزایای ویژه ای نسبت به سایر انواع قدیمی تر دارند و از جمله آنها می توان به قیمت مقرون به صرفه، عمر بالا و دقت بسیار اشاره کرد. ذکر این نکته نیزخالی از لطف نیست که این دستگاه ها برخلاف دستگاه های قدیمی تر CO2 نیازی به تامین گاز ندارند و همینطور برق مصرفی بسیار کمتری هم در حین کار دارند و این موضوع باعث می شود که راندمان این دستگاه ها در حین کار بسیار بالاتر از دستگاه های قدیمی تر باشد.

مقایسه انواع دستگاه لیزر فلزات

گفتیم که هر یک از دستگاه هایی که نام بردیم، در یک سری ویژگی های فنی تفاوت هایی با هم دارند. در این قسمت می خواهیم این تفاوت ها را بررسی کنیم. با ما همراه باشید!

1- دستگاه لیزر فلزات مدل LF-E:

این مدل از دستگاه های فایبر مناسب کسب و کارهای کوچک هستند که با وزن سبک و قیمت اقتصادی و مقرون به صرفه ای که دارند، می توانند شروع خیلی خوبی را برای این قبیل کسب و کارها رقم بزنند. صنایعی که می خواهند با یک هزینه کم دستگاه برش مناسبی را برای خود تهیه نمایند و در یک مقیاس مشخص در روز فلزاتی همچون استیل ضد زنگ، آلیاژ فولاد، آلومینیوم، طلا و نقره را برش بزنند. این نوع از دستگاه های فایبر در توان های متفاوت 500، 1000 و 1500 وات تولید و روانه بازار می گردند.

خرید دستگاه برش لیزری

دستگاه لیزر فلزات مدل LF-E

2- دستگاه لیزر فلزات مدل LF-H:

این دستگاه ها دو بدنه با وزن متفاوت دارند که هر دوی آنها پر کاربرد بوده و تولید می شود: یکی بدنه‌ی یکپارچه‌ی تمام ریخته‌گری شده با وزن تقریبی ۵ تن و دیگری بدنه‌ی حاصل از فرآیند جوشکاری با وزن تقریبی ۴ تن. این دستگاه ها متریال هایی مانند استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحات مسی، ورق‌های آلومینیوم، طلا و نقره را می توانند برش بزنند و در توان های 1000 تا 8000 وات تولید و روانه بازار می گردند.

خرید دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه لیزر فلزات مدل LF-H

3- دستگاه لیزر فلزات مدل LF-EX:

این مدل در توان های 1 تا 8 کیلووات تولید می شود که می تواند فلزاتی همچون استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحات مسی، ورق‌های آلومینیوم، طلا و نقره را برش دهد. همچنین قابلیتی که این مدل دستگاه دارد، داشتن یک میز کار متحرک و قابل تعویض است که می تواند در مدت زمان کمتر از 15 ثانیه میز را تعویض کرده و کار با ورق بعدی را شروع کند. اگر شما صنعتی دارید که نیازمند سرعت کاری بسیار است و دستگاه را برای آن می خواهید، این مدل مناسب شماست.

انواع دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه لیزر فلزات مدل LF-EX

4- دستگاه لیزر فلزات مدل LF-PE:

این مدل از دستگاه ها نیز از توان در محدوده 1 تا 8 کیلووات برخوردار است. توجه داشته باشید که در درون محفظه این دستگاه یک بخش فعالی تعبیه شده است تا هم ایمنی بیشتری را برای دستگاه فراهم کند و هم محیط پیرامونی را از برخورد اشعه لیزر و همچنین پرتاب احتمالی ذرات فلز محافظت کند. جنس تاج این دستگاه نیز از آلمینیوم یکپارچه ساخته شده است به گونه ای که یک عملکرد پایدار و مطمئن را برای دستگاه فراهم کرده است.

راهنمای خرید دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه لیزر فلزات مدل LF-PE

5- دستگاه لیزر فلزات مدل LF-ST:

دستگاه های برش لیزری این مدل دارای توان های 1، 1.5، 2، 3 و 4 کیلووات هستند. علاوه بر فلزاتی که این دستگاه ها می توانند برش بزنند، ابزار و امکاناتی در آنها تعبیه شده است که می توانند انواع پروفیل و لوله‌های آهنی را برش بزنند. همچنین می توانند به کمک مدارات الکترونیک و سامانه‌ی پنوماتیک و بطور خودکار، لوله و پروفیل را از هر دو سمت قفل کند و مرکز کار را در مرکز ابزار قرار دهد. دقت کنید که این ویژگی که مدل LF-ST دارد، باعث شده است که لوله های کشیده را از تابیدگی حفظ نمایند.

فروش انواع دستگاه برش لیزر فایبر

دستگاه لیزر فلزات مدل LF-ST

سورس دستگاه لیزر فایبر

همانطور که می دانید، سورس دستگاه برش لیزر در حکم قلب تپنده آن است که از بین 30 برندی که در دنیا این دستگاه ها را تولید می کنند، تنها 5 تولید کننده سورس لیزر وجود دارد که می توان به آنها بسنده کرد:

 1. MAX:

این پرفروش ترین و پرطرفدارترین و از طرفی در دسترس ترین سورس لیزر فایبر است. این سورس در چین تولید می شود و یک کالای تولیدی درجه 1 محسوب می شود. در دسترس بودن این سورس نیز دقیقا به همین برمیگردد که تولید چین است و چون در ارتباط با چین تحریمی متوجه ایران نمی شود، همیشه در دسترس است و در تمام نقاط ایران توزیع می شود. این سورس که بی شک بهترین سورس دستگاه لیزر است، در واقع همان سورسی است که در دستگاه های لیزر مجموعه نوین تاک لیزر به کار رفته است. چرا که هدف این مجموعه از ابتدا این بوده است که بهترین ها را در دنیا گردآوری کرده و به دست مشتریان ایرانی برساند.

 1. RAYCUS:

این سورس نیز در عین اینکه تقریبا هم رده برند مکس است، جزو برندهای ارزان قیمت بازار به حساب می رود.

 1. JPT:

سورس جی پی تی را می توان هم رده سورس رایسس داتست اما با قیمت بالاتر به بازار عرضه می شود. این در حالی است که همان امکانات سورس رایسس را داراست. توجه داشته باشید که این سورس تولید کشور سنگاپور است.

 1. IPG:

این می توان گفت برترین برند سورس در دنیاست که تحت لیسانس آمریکا و روسیه است. کارایی و کیفیت آی پی جی نیز خیلی خوب است.

فروش انواع دستگاه برش لیزر

سورس دستگاه لیزر فایبر

 1. BCF:

این سورس بیشتر در صنعت طلاسازی به کار می رود و می تواند انواع فلزات رنگی را برش بزند. به خاطر کارایی که دارد، بسیار گران قیمت است و بنابراین خیلی پرفروش نیست. بی سی اف ساخت کشور آلمان است.

از بین 5 مورد سورسی که گفته شد، RAYCUSMAX  و IPG در ایران محبوب تر و در دسترس تر هستند. توجه داشته باشید که تمام این سورس ها از سوی شرکت نوین تاک لیزر دارای گارانتی و خدمات پس از فروش است. دقت داشته باشید که سورس های MAX و RAYCUS با قیمت برابری در بازار به فروش می رسند. اما چون سورس مکس از کارایی و کیفیت خیلی بالایی برخوردار است، از طرف نوین تاک لیزر معرفی شده و به مشتریان عزیز ارائه می شود.

راهنمای خرید دستگاه لیزر فلزات

اگر به دنبال خرید دستگاه برش لیزر فایبر هستید، در ابتدا باید این را مشخص کنید که نیاز شما چیست و چه انتظاری از این دستگاه دارید؟ این موضوع را تا حدود زیادی کسب و کار شما تعیین می کند. مواردی که شما باید در این خصوص بدانید عبارتند از: ابعاد و اندازه کارگاه و همچنین ابعاد و اندازه دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، سرعت اجرای لیزر و کیفیت خروجی قطعات از آن، امکان جابجایی دستگاه، میزان و حجم کاری که دستگاه لازم است انجام دهد و… نوین تاک لیزر با توجه به تجربه ای که طی سالیان در این خصوص داشته است، می تواند شما را در این خصوص راهنمایی کند:

 1. انتخاب دستگاه لیزر متناسب با نیاز شما جهت پاسخ به انتظارات مصرف کننده
 2. بررسی دستگاه لیزر از لحاظ توان، سورس و ابعاد آن
 3. تماس با کارشناسان نوین تاک جهت دریافت مشاوره رایگان
 4. حضور در محل شرکت جهت کسب اطلاعات بیشتر
 5. انعقاد قرارداد فروش
 6. آماده سازی محل قرارگیری دستگاه
 7. ارسال دستگاه خریداری شده از نوین تاک به همراه کارشناسان مربوطه جهت نصب و راه اندازی دستگاه.

خرید دستگاه های برش لیزری

راهنمای خرید دستگاه لیزر فلزات

نحوه ثبت سفارش

همانطور که می دانید این دستگاه ها قیمت بالایی دارند و چون در تراکنش آنها مبالغ بالایی جابجا می شود، طبیعتا شیوه خرید آنها قدری متفاوت است. به همین دلیل همانطور که گفتیم اگر شما در خصوص خرید دستگاه های فایبر سوالی دارید و احتیاج به مشاوره دارید، حتما با کارشناسان ما در نوین تاک تبریز تماس حاصل کنید تا شما را در این خصوص راهنمایی کنند. همچنین می توانید از طریق صفحه ثبت سفارش فرم موجود را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری کنند.

خدمات پس از فروش

شرکت نوین تاک تبریز از سال 1384 در زمینه فروش، نصب، راه اندازی و سپس پشتیبانی انواع دستگاه برش فلزات انواع خدمات را به مشتریان خود در سرتاسر ایران با کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می دهد. لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید و در این خصوص از آنها راهنمایی بگیرید تا بتوانید به درستی با مشکل پیش آمده برخورد کرده و آن را تا حدود زیادی حل کنید. دقت داشته باشید که اگر شما از نوین تاک تبریز خرید کنید، در تمامی مراحل پس از آن هم از قبیل نصب و راه اندازی، آموزش اپراتور، سرویس دوره ای، خدمات پس از فروش و… در کنار شماست.

دقت داشته باشید که ما در نوین تاک تبریز کارهایی از قبیل تامین قطعات و پشتیبانی و تعمیرات دستگاه را برای مشتریان انجام می دهیم. ما در مقاله “خدمات پس از فروش” این موضوع را به تفصیل بیشتری بازگو کرده ایم. با مراجعه به این صفحه اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید.

 در ادامه بخوانید : خدمات پس از فروش

اپراتور دستگاه لیزر

همانطور که می دانید پس از نصب و راه اندازی دستگاه نوبت به نحوه کار دستگاه و یادگیری آن می رسد که شما بتوانید با آن به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار کنید. باید بدانید که این کار نیازمند تخصص، تجربه و دانش کافی در این زمینه است. پس اپراتور دستگاه حتما باید در این خصوص آموزشی ببیند که بداند چگونه با دستگاه کار کند. این کار را نیز به نیروی خدماتی ما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن به اپراتور شما آموزش داده و چیزی را از قلم نیاندازد! همچنین نحوه عیب یابی اولیه را هم در کنار نحوه کارکرد به اپراتور شما آموزش می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، بتواند مسائل اولیه را تشخیص داده و برخی از موضوعات را بدون نیاز به کمک گرفتن از خدمات نوین تاک تبریز، شخصا حل نماید.

اپراتور دستگاه برش لیزری فایبر

آموزش اپراتور

ما در صفحه راهنمای اپراتور دستگاه برش لیزر فایبر این موضوع را به تفصیل شرح داده ایم. شما می توانید با مراجعه به این صفحه اطلاعات جامعی در این خصوص کسب کنید:

آموزش اپراتور دستگاه برش لیزر فایبر

عوامل تعیین کننده و موثر در قیمت

این را پیش از این گفتیم که ویژگی هایی از قبیل نوع دستگاه انتخابی، توان، ابعاد و اندازه آن در دستگاه های مختلف، متفاوت می باشد. در نوین تاک تبریز همکاران ما شما را در جهت انتخاب درست و خرید مناسب دستگاه بر اساس مشخصه هایی همچون ابعاد، اندازه کارگاه شما و… راهنمایی می کنند. اگر شما به دنبال استعلام قیمت دستگاه برش لیزر فایبر هستید، می توانید به صفحه استعلام قیمت و مشاوره رایگان از سایت نوین تاک تبریز مراجعه کنید.

استعلام قیمت و مشاوره رایگان

سوالات متداول

1- چه زمانی می‌توانم سفارشم را تحویل بگیرم؟

یکی از سوالات متداول دستگاه برش لیزر فایبر در خصوص نحوه خرید، ارسال کالاها و زمان تحویل آنهاست! ما محصولات یا قطعات خود را می توانیم از طرق مختلف همچون باربری، پست، اتوبوس و … به دست مشتریان برسانیم. این بستگی به خواست مشتری دارد که کدام روش را انتخاب کند. خیلی بدیهی است که زمان دریافت دستگاه به فاصله شهر شما از تبریز بستگی دارد. اگر مسیر شما نزدیک است و یا تمایل دارید، می توانید دستگاه را در شرکت نوین تاک تبریز نیز تحویل بگیرید.

2- چگونه می‌توانم سفارش را پیگیری کنم؟

پس از اینکه شما سفارش خود را در سایت نوین تاک تبریز ثبت کردید و وجه خود را پرداخت نمودید، زمان تحویل کالا به دست شما مشخص می شود و شما می توانید از طریق بیجک یا رسید باربری سفارش خود را پیگیری کنید.

3- نصب کالاها چگونه و توسط چه کسی صورت می‌پذیرد؟

وقتی دستگاه به دست شما رسید، متخصص فنی نوین تاک تبریز به کارگاه شما مراجعه کرده و فرآیند نصب و پشتیبانی را به عهده می گیرد و همانجا در صورت لزوم یک سری آموزش های اولیه را به اپراتور شما ارائه می دهد.

4- می‌توانم به جای خودم نفر دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش معرفی کنم؟

بله اگر شما شخص مورد نظر را با ارائه شماره ملی و اطلاعات شخصی اش به نوین تاک تبریز معرفی کنید، این امکان وجود دارد.

استعلام قیمت دستگاه برش لیزر

عوامل تعیین کننده و موثر در قیمت

5- چگونه می‌توانم درخواست فاکتور رسمی بدهم؟

زمانی که شما اقدام به خرید می کنید، این امکان وجود دارد که از فروشنده فاکتور رسمی بخواهید تا برای شما فاکتور رسمی صادر کند.

6- روش پرداخت برای خرید کالا در سایت نوین تاک تبریز چگونه است؟

پرداخت در شرکت نوین تاک تبریز بصورت نقدی است. شما می توانید از راه هایی همچون واریز به شماره حساب، شماره کارت و یا پرداخت از طریق کارتخوان در صورت خرید حضوری وجه خود را پرداخت کنید.

7- آیا تعداد خرید از یک کالا در نوین تاک تبریز محدودیتی دارد؟

شما می توانید با تیم بازرگانی نوین تاک تبریز تماس گرفته و از آنها در این خصوص سوال کنید.

8- در چه ساعاتی امکان خرید از شرکت شما را دارم؟

خرید از این شرکت اگر به صورت حضوری و از دفتر رسمی نوین تاک تبریز باشد، باید در تایم اداری انجام بگیرد که بین ساعات 8:30 تا 17 امکان پذیر است. اما اگر شما سفارش خود را از طریق وبسایت این شرکت می خواهید ثبت کنید، این کار بصورت 24 ساعته و تمام وقت امکان پذیر است.

9- ارسال سفارشات به چه نحوی صورت می‌پذیرد؟

اگر شما اقدام به خرید غیر حضوری و آنلاین کرده اید، می توانید از طرقی همچون شرکت‌های باربری، پست، اتوبوس و … کالای خود را تحویل بگیرید. اگر دستگاه شما از ابعاد و وزن بالا برخوردار است، این کار از طریق باربری فقط امکان پذیر است.

10- چگونه در نوین تاک تبریز سفارش خود را ثبت کنم؟

اگر شما می خواهید اقدام به خرید از شرکت نوین تاک تبریز نمایید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را در این پروسه راهنمایی کرده و مراحل خرید را انجام دهید. شما همچنین می توانید با مراجعه به صفحه راهنمای خرید دستگاه برش لیزر فایبر اطلاعات کامل تری در خصوص نحوه خرید دستگاه ها در نوین تاک تبریز بدست آورید.

ما در صفحه سوالات متداول این قبیل پرسش ها را به تفصیل بیشتری مطرح کرده ایم. با مراجعه به این صفحه می توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنید:

سوالات متداول دستگاه برش لیزر

سخن آخر

نوین تاک تبریز با سالها سابقه فروش و پشتیبانی دستگاه های برش لیزر فایبر یکی از مرجع ترین شرکت های تامین کننده دستگاه های برش لیزری است. این شرکت تنها دفتر فروش شرکت مادر نوین تاک لیزر در محدوده شمالغرب کشور است که سالها شرکتی پرآوازه در زمینه فروش این دستگاه ها بوده است. نوین تاک تبریز در طی این سالها مشتریان بسیاری داشته است و همواره سعی اش بر این بوده که مشکلات و مسائل آنها را به بهترین شکل ممکن بررسی و حل نمایند. شما می توانید با مراجعه به صفحه مشتریان نوین تاک تبریز نظرات مشتریان را در خصوص ما خوانده و از زبان آنها در خصوص کیفیت خدمات ما بشنوید.

مشتریان دستگاه فایبر

پیشاپیش از اینکه نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک می گذارید، سپاسگذاریم.

معرفی دستگاه برش لیزر فایبر
لیست دستگاه های برش لیزر فایبر
نمایش همه