خانهخدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

دستگاه برش لیزری فایبر

شرکت نوین تاک در تبریز با سال ها سابقه فروش و پشتیبانی دستگاه های برش لیزری فایبر یکی از بهترین خدمات پس از فروش را در میان رقبای بازار این دستگاه ها به مشتریان خود ارائه می دهد. نوین تاک تبریز تنها دفتر فروش دستگاه های برش لیزری نوین تاک در شمالغرب کشور است که خدمات خود را به استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان و کردستان ارائه می دهد. مهم ترین هدفی که تیم مجرب نوین تاک در این راه دنبال می کند، اینست که دستگاه ها را با بهترین تیم پشتیبانی و کمترین قیمت ممکن و در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند و بتواند تمامی مشکلات ارسال و تحویل کالا و نیز نصب و راه اندازی دستگاه ها را برای کارفرمایان حل کند. ما در مقاله دستگاه برش لیزر فایبر تمامی توضیحات لازم را در خصوص چیستی و نحوه عملکرد این دستگاه ها داده ایم. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید!

دستگاه برش لیزری فایبر

در ادامه به تشریح تمامی خدمات پس از فروش نوین تاک تبریز می پردازیم. با ما همراه باشید.

1- نصب و راه اندازی دستگاه:

زمانی که شما دستگاه را خریداری می کنید، اولین موضوعی که برای تان مطرح می شود، نحوه نصب و راه اندازی دستگاه است که چون دستگاه های برش لیزر کار تخصصی انجام می دهند، حتما باید برای اولین بار کسی این کار را انجام دهد که آشنایی قبلی با نوع سیستم این دستگاه ها داشته باشد تا بتواند آن را راه اندازی نماید. در حقیقت نوین تاک تبریز خود دستگاه شما را به همراه یک نفر متخصص فنی به کارگاه تان فرستاده تا کارهای نصب و راه اندازی آن را نیز انجام دهد.

2- گارانتی دستگاه:

هر دستگاه ینا بر نوعی که دارد و گارانتی و تضمینی که تولید کننده برای آن تعیین کرده است، دارای گارانتی است که در صورت بروز مشکلی در بخشی از دسیتگاه، بصورت رایگان تعویض می گردد. البته این در صورتی است که کارشناس ما مشکل را از سیستم خود دستگاه تشخیص بدهد و به خاطر یک آسیب یا اتفاق بیرونی نباشد!

3- خدمات پس از فروش:

باز بنا به نوع دستگاهی که شما خریداری کرده اید، تولید کننده دستگاه یک مدت زمانی را برای خدمات پس از فروش تعیین می کند که در صورت بروز مشکلات احتمالی، مشکلاتی پیش آمده را در ابتدا عیب یابی کرده و سپس برای حل آنها اقدام نماید.

خرید دستگاه برش لیزر با گارانتی

خدمات پس از فروش

4- تامین قطعات:

همانطور که احتمالا خودتان می دانید، دستگاه های برش لیزر به خاطر تکنولوژی به روز و ساختار قوی و محکمی که دارند، از نظر عملکرد و نحوه ساخت بسیار ایمن هستند و کم پیش می آید که دچار مشکلات احتمالی بشوند. البته بله شرط اینکه شما در حین کار از دستگاه به خوبی مراقبت کنید و نکات ایمنی را رعایت نمایید. اما د ر هر صورت اگر به هر دلیلی در حین کار مشکلی پیش بیاید، دستگاه شما شامل خدمات پس از فروش شده و نوین تاک نبریز مشکل شما را به خوبی حل می کند. همچنین ما تضمین میکنیم که کلیه قطعات مصرفی دستگاه را در صورت خرابی تامین می کنیم.

تامین قطعه دستگاه

تامین قطعات دستگاه برش لیزر فایبر

اما اگر زمانی احیانا یکی از قطعات دستگاه شما به هر دلیلی آسیب ببیند، از بابت جایگزین کردن آن قطعه نگران نباشید. چرا که نوین تاک علاوه بر واردات این دستگاه ها، کار واردات قطعات مهم آنها را هم از کشور تولید کننده انجام می دهد. بنابراین از بابت اصل بودن و کیفیت قطعه جایگزین شده خیال تان راحت باشد.

5- آموزش اپراتور:

پس از نصب و راه اندازی دستگاه نوبت به نحوه کار با دستگاه و یادگیری چگونگی آن می رسد که شما بتوانید با آن به خوبی و بدون هیچ مشکلی کار کنید. این کار را نیز به نیروی خدماتی ما بسپارید تا به بهترین شکل ممکن به اپراتور شما آموزش داده و چیزی را از قلم نیاندازد! همچنین نحوه عیب یابی اولیه را هم در کنار نحوه کارکرد به اپراتور شما آموزش می دهد تا در صورت بروز هر گونه مشکلی، بتواند مسائل اولیه را تشخیص داده و برخی از موضوعات را بدون نیاز به کمک گرفتن از خدمات نوین تاک تبریز، شخصا حل نماید.

اپراتور دستگاه برش لیزری فایبر

آموزش اپراتور

6- سرویس دوره ای:

توجه داشته باشید که این دستگاه ها چون مداوم کار می کنند، نیازمند این هستند که هر چند ماه یکبار (بسته به نوع دستگاه شما) از لحاظ سخت افزاری و سلامت قطعات بررسی شوند تا در صورت بروز مشکلات احتمالی، مسئله حل شود. بنابراین در زمان مشخص شده برای سرویس دوره ای، نیروی خدماتی گروه نوین تاک تبریز برای سرویس دهی به دستگاه به کارگاه شما مراجعه کرده تا در صورت رخداد مشکلات احتمالی آنها را حل و فصل نماید و به صورت کلی، دستی به سر و روی دستگاه شما بکشد.

7- عیب یابی دستگاه:

همانطور که گفتیم این دستگاه ها به قدری ایمن هستند که تا سال ها بتوانند بدون مشکل خاصی کار کنند. اما در هر صورت چون شبانه روزی در حال کار مداوم هستند، این احتمال همواره وجود دارد که دستگاه پس از مدتی با یک سری مشکلات مواجه شده و به علت خاصی دیگر کار نکند. اگر شما نیز از مشتریان دستگاه برش لیزری فایبر هستید و با چنین مشکلی مواجه شدید، نگران نباشید! چراکه گروه نوین تاک تبریز در زمان بروز چنین مشکلاتی در کنار شماست تا مشکلات شما را به خوبی حل نماید. به این صورت که نیروی متخصص فنی خود را به کارگاه شما می فرستد تا دستگاه شما را عیب یابی کرده و علت بروز مشکل را تشخیص دهد.

8- تعمیر دستگاه:

در مرحله پیشین پس از اینکه عیب و ایراد کار معلوم شد، مشخص می شود که چه کارهایی لازم است که انجام بشوند. اگر به تعمیر نیاز داشته باشد تعمیر می شود و اگر به تعویض قطعه نیاز باشد، انجام می گیرد.

تعمیر دستگاه

تعمیر دستگاه برش لیزر فایبر

9- پشتیبانی و مشاوره تلفنی:

گاهی اوقات ممکن است شما سوالی در خصوص دستگاه برای تان پیش بیاید و یا مشکلی پیش آمده باشد که با یک مشاوره تلفنی بتوان آن را حل کرد و دیگر نیازی به فرستادن نیروی فنی از سوی ما نباشد. همکاران ما همواره برای تماس تلفنی در خدمت شما هستند و طی یک سری مشاوره های تلفنی تمام سعی خود را در هر چه بهتر حل شدن مشکل شما خواهند کرد. همچنین اگر قصد خرید دستگاه برش لیزر فایبر را دارید، می توانید با یک تماس تلفنی از همکاران ما مشورت بگیرید تا بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود داشته باشید.

خرید دستگاه برش لیزر فایبر

سخن آخر

مواردی که برشمردیم بخشی از خدماتی است که نوین تاک تبریز به مشتریان خود ارائه می دهد. برای دستگاه هایی با این سطح از تکنولوژی و هزینه گزافی که برای آن می پردازید، مهم ترین مسئله ای که پس از خرید مهم است، خدمات پس از فروش است. و این مسئله انتخاب شرکتی را که می خواهید از آن خرید کنید، بسیار مهم می کند. نوین تاک تبریز با سالها سابقه فروش و پشتیبانی دستگاه های برش لیزر فایبر یکی از مرجع ترین شرکت های تامین کننده دستگاه های برش لیزری است.

این شرکت تنها دفتر فروش شرکت مادر نوین تاک لیزر در محدوده شمالغرب کشور است که سالها شرکتی پرآوازه در زمینه فروش این دستگاه ها بوده است. نوین تاک تبریز در طی این سالها مشتریان بسیاری داشته است و همواره سعی اش بر این بوده که مشکلات و مسائل آنها را به بهترین شکل ممکن بررسی و حل نمایند. شما می توانید با مراجعه به صفحه مشتریان نوین تاک تبریز نظرات مشتریان را در خصوص ما خوانده و از زبان آنها در خصوص کیفیت خدمات ما بشنوید.

مشتریان دستگاه فایبر

معرفی دستگاه برش لیزر فایبر
لیست دستگاه های برش لیزر فایبر
نمایش همه